İş Mükemmelliği 2014 etkinliği, Haliç Kongre Merkezi

  1. bimser is mükemmelliği

Yönetim sistemlerinde yaratıcı çözümleriyle öne çıkan BİMSER ÇÖZÜM’ün ‘İŞ MÜKEMMELLİĞİ 2014’ etkinliği, 17 Eylül’de Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Geçen yıl aynı tarihlerde eBA ürününü tanıtan BİMSER ÇÖZÜM, bu defa daha geniş bir kapsam ile, çözüm ve hizmetlerinin hemen hemen tamamını bilişim ve iş dünyasıyla tanıştırdı.

17 Eylül 2014 Çarşamba günü, İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte, BİMSER ÇÖZÜM tarafından üretilen yönetim sistemlerinin farklı sektörlerdeki başarılı uygulamalarından örnekler sunuldu. Etkinlikte ayrıca, BİMSER’in çözüm ortaklarının uygulamalarını tanıtacağı bir fuaye alanı oluşturuldu.

Diğer yandan, etkinliğin akışı içinde, BİMSER ÇÖZÜM’ün uygulamalarını uluslararası arenaya taşıyacak BİMSER INTERNATIONAL’ın basın duyurusu da gerçekleştirildi. Daha önce çok sayıda ülkeye yazılımlarını ihraç eden BİMSER ÇÖZÜM, bu girişimiyle, yurtdışındaki iş hacmini büyütmeyi hedefliyor.

BİMSER ÇÖZÜM, uzun yıllardan beri, farklı ölçekteki firmalara yönelik standart iş yazılımlarından, üzerinde çeşitli iş uygulamalarının tasarlanabileceği tam bir çözüm geliştirme platformuna kadar, birbiriyle entegre çalışabilen geniş bir ürün yelpazesini pazara sunuyor.

‘İŞ MÜKEMMELLİĞİ 2014’ etkinliğinde BİMSER ÇÖZÜM’ün ‘TS 13298 Belgeli e-Kurum Yönetim Platformu EBYS’, ‘eBA Doküman ve İş Akışı Yönetim Sistemi ( Capture ve Dashboard çözümleri ile birlikte )’ ‘QDMS Entegre Yönetim Sistemi’, ‘BOYSWEB Bakım/Varlık Yönetim Sistemi’, ‘ENSEMBLE Süreç ve Performans Yönetim Sistemi’ ürünleri yer aldı. Ayrıca, çözüm ortakları tarafından eBA platformu üzerinde geliştirilen farklı iş çözümleri de iş dünyası profesyonellerine tanıtıldı.

BİMSER ÇÖZÜM, bu yıl ikinci defa gerçekleştiren bu etkinliği, bundan böyle her yıl tekrarlamayı planlıyor.

Foto Galerisi