Hakkımızda

  • 17 Yıldır Kaliteli Çözümler

    Bimser Çözüm, 1998 yılında müşterilerinin kurumsal düzeyde verimliliklerini arttıracak iş süreci otomasyon yazılımları geliştirmek amacıyla Kocaeli’de kurulmuştur. Kocaeli Üniversitesi Teknopark’ında AR-GE ekibi ve İstanbul Maltepe’deki operasyon merkezi ile faliyetine devam eden Bimser Çözüm, uluslararası alanda da Türk yazılım firması olarak varlığını göstermekte olup, yakın zamanda kurulan İrlanda-Dublin ofisi ve Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de uluslararası çözüm ortakları ağı ile uluslararası arenada kendine önemli bir yer edinmiştir.

    Çoğu Türkiye’nin ilk 500 firması arasında yer alan ve sektörlerinde öncü 750’yi aşkın müşterisine sadece yazılım değil aynı zamanda başarılı çözümler sunan, stratejik iş ortağı anlayışı ile hizmet veren Bimser Çözüm’ün ürünleri günlük hayatta 500.000’den fazla uç kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

    Bimser International yapısı ile global şirketler arasında yerini alan Türk yazılım firması Bimser International; Amerika Birleşik Devletleri, BAE, Gürcistan, Romanya, Azerbaycan, Çin ve diğer ülkelere yazılım ihracatı gerçekleştirmekte olup, sektöründe önemli bir katma değer oluşturmaya devam etmektedir.